Avonturenboerderij Molenwaard
Avonturenboerderij Molenwaard
Wilgenweg 3
2964 AM Groot-Ammers
+31 (0) 184 784 111 - info@avonturenboerderij.nl

Winnaars Modderbaan

Van 18 juli t/m 30 augustus 2020 is het ‘Rollen in de Modder’. Speciaal voor dit thema is er de Avonturenboerderij Modderbaan waar je als een echt varkentje de natuur kunt verkennen. Het motto: "hoe viezer, hoe beter".

Op deze pagina maken we de dagwinnaars én een weekwinnaar* van de Modderbaan bekend. Alle winnaars ontvangen persoonlijk bericht per mail en mogen op vrijdag 28 augustus 2020 deelnemen in de grote finale!

*De weekwinnaar wordt op basis van loting bepaald onder de dagwinnaars van de desbetreffende week. 

Thema's

Ontdek de boerderijthema's met Fien & Teun!

- Thema: Molens
September
- Paddenstoelen en Pompoenen
Oktober 
- Winter op de Boerderij
1 november t/m 31 januari 2021
- Fien & Teun Dag
2 januari 2021

Winnaars van 18 juli t/m 24 juli 2020

Dagwinnaars van zaterdag 18 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Feline Hupkes - 00:46:19
- Categorie 5-7 jaar: Aiden - 00:14:50
- Categorie 8-12 jaar: Lieke Erlings - 00:18:09

Dagwinnaars van zondag 19 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Loena Klijnhout - 00:27:30 
- Categorie 5-7 jaar: Guus Klijnhout 00:19:12 
- Categorie 8-12 jaar: Anouk van Gils 00:18:00

Dagwinnaars van maandag 20 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Enzo Verbunt - 00:54:00
- Categorie 5-7 jaar: Jayden Benthem - 00:23:00
- Categorie 8-12 jaar: Nynthe de Vries - 00:24:00

Dagwinnaars van dinsdag 21 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Bobbi-Lola de Groot 00:39:54 
- Categorie 5-7 jaar: Ryan den Hartogh 00:21:94
- Categorie 8-12 jaar: Marith Eggebeen 00:26:38

Dagwinnaars van woensdag 22 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Liselot Mourits - 00:31:25
- Categorie 5-7 jaar: Jake Penders - 00:25:53
- Categorie 8-12 jaar: David de Korte - 00:16:25

Dagwinnaars van donderdag 23 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Thibault Pottie 00:43:93 
- Categorie 5-7 jaar: Femke La Croix 00:23:22 
- Categorie 8-12 jaar: Thijs Aarden 00:20:13 

Dagwinnaars van vrijdag 24 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Phileine van de Hoorn - 00:51:94
- Categorie 5-7 jaar: Deano Korver - 00:23:03
- Categorie 8-12 jaar: Joanne Gerrits - 00:19:21

Weekwinnaar: Jake Penders

Winnaars Modderbaan - Winnaars van 18 juli t/m 24 juli 2020
Winnaars Modderbaan - Winnaars van 25 juli t/m 31 juli 2020
Winnaars van 25 juli t/m 31 juli 2020

Dagwinnaars van zaterdag 25 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Jayden Wingelaar - 01:34:00
- Categorie 5-7 jaar: Dino Schortemeijer - 00:42:00
- Categorie 8-12 jaar: Chloè Hermsen - 00:26:00

Dagwinnaars van zondag 26 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Gideon Rommers - 00:28:00 
- Categorie 5-7 jaar: Lenny Klinkien - 00:27:00
- Categorie 8-12 jaar: Vera van Hoof - 00:17:00

Dagwinnaars van maandag 27 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Naud van der Pol - 00:46:00
- Categorie 5-7 jaar: Mats Stoute - 00:24:00
- Categorie 8-12 jaar: Roxenne van der Linde - 00:24:00

Dagwinnaars van dinsdag 28 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Noud de Bruijn - 00:39:00
- Categorie 5-7 jaar: Tycho de Bruijn - 00:21:00 
- Categorie 8-12 jaar: Siem van Veen - 00:19:00

Dagwinnaars van woensdag 29 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Henk van Rijn - 00:30:68
- Categorie 5-7 jaar: Hua Lien Oudshoorn - 00:17:47
- Categorie 8-12 jaar: Sem Roos - 00:22:66

Dagwinnaars van donderdag 30 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Roxanne van Loenen - 00:36:00
- Categorie 5-7 jaar: Cas van Giels - 00:18:00
- Categorie 8-12 jaar: Kiki Langeveld - 00:35:00

Dagwinnaars van vrijdag 31 juli 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Sanne Kooij - 00:57:00
- Categorie 5-7 jaar: Jetze van Heukelen - 00:22:00
- Categorie 8-12 jaar: Mels van Heukelen - 00:17:00

Weekwinnaar: Hua Lien Oudshoorn

Winnaars van 1 augustus t/m 7 augustus 2020

Dagwinnaars van zaterdag 1 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Dymfy van Engelen - 0:32:34
- Categorie 5-7 jaar: Bram van Engelen - 00:22:12
- Categorie 8-12 jaar: Anna Verspiller - 00:23:06

Dagwinnaars van zondag 2 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Emma Spriel - 00:20:00
- Categorie 5-7 jaar: Bryan Spriel - 00:16:00
- Categorie 8-12 jaar: Dean Schade - 00:24:00

Dagwinnaars van dinsdag 4 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Anika Helling - 00:36:75
- Categorie 5-7 jaar: Owen Welborn - 00:24:65
- Categorie 8-12 jaar: Omar Mahtat - 00:18:00

Dagwinnaars van woensdag 5 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Mats de Jongh - 00:31:00
- Categorie 5-7 jaar: Daan Huisbats - 00:18:00
- Categorie 8-12 jaar: Hendrik Huisbats - 00:17:00

Dagwinnaars van donderdag 6 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Ella Demirel - 00:51:00
- Categorie 5-7 jaar: Hannelie den Haan - 00:24:00
- Categorie 8-12 jaar: Thimo Hakkensteeg - 00:32:00

Weekwinnaar: Mats de Jongh

Winnaars Modderbaan - Winnaars van 1 augustus t/m 7 augustus 2020
Winnaars Modderbaan - Winnaars van 8 augustus t/m 14 augustus 2020
Winnaars van 8 augustus t/m 14 augustus 2020

Dagwinnaars van zaterdag 8 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Anna Tukker - 00:45:28
- Categorie 5-7 jaar: Levi Kodde - 00:31:16
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van zondag 9 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Lexi Bakker - 00:50:15
- Categorie 5-7 jaar: Gioia Sijpenhof - 00:33:56
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van maandag 10 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Kenza H'bil - 01:17:13
- Categorie 5-7 jaar: Bram Verwaard - 00:22:15
- Categorie 8-12 jaar: Rowan Slijkhuis - 00:18:25

Dagwinnaars van dinsdag 11 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Jazz de Jong - 00:59:15
- Categorie 5-7 jaar: Maxime Mazairac - 00:30:81
- Categorie 8-12 jaar: Fenne Vitalis - 00:23:97

Dagwinnaars van woensdag 12 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Raf Traets - 00:27:00
- Categorie 5-7 jaar: Luuk Traets - 00:18:00
- Categorie 8-12 jaar: Seth van de Nadort - 00:17:00

Dagwinnaars van donderdag 13 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Tobi Hamelink & Mexx Lucassen - 00:44:00
- Categorie 5-7 jaar: Nathan Alblas - 00:18:00
- Categorie 8-12 jaar: Stan Holting - 00:22:00

Dagwinnaars van vrijdag 14 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Janne Vercoulen - 00:45:00
- Categorie 5-7 jaar: Luuk van Dongen - 00:22:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Weekwinnaar: Anna Tukker

Winnaars van 15 augustus t/m 21 augustus 2020

Dagwinnaars van zaterdag 15 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Minke Stoop - 00:48:53
- Categorie 5-7 jaar: Sophie Leijtens - 00:19:22
- Categorie 8-12 jaar: Liam Sas - 00:18:03

Dagwinnaars van zondag 16 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Rens Langenhuizen - 00:30:00
- Categorie 5-7 jaar: Fran Dhondt - 00:17:00
- Categorie 8-12 jaar: Lynn - 00:27:00

Dagwinnaars van maandag 17 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Fleur Krijger - 00:29:42
- Categorie 5-7 jaar: Thiemo van Gemerden - 00:22:44
- Categorie 8-12 jaar: Indy Ansink - 00:16:28

Dagwinnaars van dinsdag 18 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Mare Geurtsen - 00:41:94
- Categorie 5-7 jaar: Flint van Maurik - 00:22:22
- Categorie 8-12 jaar: Layla van Velthoven - 00:25:37

Dagwinnaars van woensdag 19 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Liam van Merendonk - 00:46:53
- Categorie 5-7 jaar: Louise Zeevaart - 00:26:09
- Categorie 8-12 jaar: Mees van der Zwan - 00:23:00 

Dagwinnaars van donderdag 20 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Mees Kapitein - 00:49:00
- Categorie 5-7 jaar: Vince Bremer - 00:31:00
- Categorie 8-12 jaar: Chloé van Rietschoten - 00:50:00

Dagwinnaars van vrijdag 21 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Lisa van de Kieft - 00:26:00
- Categorie 5-7 jaar: Gioia Geurtsen - 00:23:00
- Categorie 8-12 jaar: Boaz van 't Leven - 00:18:00

Weekwinnaar: Fran Dhondt

Winnaars Modderbaan - Winnaars van 15 augustus t/m 21 augustus 2020
Winnaars Modderbaan - Winnaars van 22 augustus t/m 28 augustus 2020
Winnaars van 22 augustus t/m 28 augustus 2020

Dagwinnaars van zaterdag 22 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Linde Boerboom - 01:11:00
- Categorie 5-7 jaar: Chelsey Evers - 01:02:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van zondag 23 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Duka Peltenburg - 00:49:00
- Categorie 5-7 jaar: Lizzy van Zoghel - 00:25:00
- Categorie 8-12 jaar: 

Dagwinnaars van maandag 24 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Mason Faherty - 00:35:00
- Categorie 5-7 jaar: Laurina Bentschop - 00:31:00 
- Categorie 8-12 jaar: Daniël Ploum - 00:18:00

Dagwinnaars van dinsdag 25 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Wannes van Dijk - 00:45:03
- Categorie 5-7 jaar: Chloë Baars - 00:31:40
- Categorie 8-12 jaar: Cedrique Baars - 00:23:50

Dagwinnaars van woensdag 26 augustus 2020: 
- Categorie 2-4 jaar: Manoah Balkhoven - 01:06:34
- Categorie 5-7 jaar: Annelyn Burghout - 00:31:47
- Categorie 8-12 jaar: Elijke Burghout - 00:24:78

Dagwinnaars van donderdag 27 augustus 2020:
- Categorie 2-4 jaar: Luuk Bogaard - 00:31:47
- Categorie 5-7 jaar: Sem Vlug - 00:24:10
- Categorie 8-12 jaar: Luna Hogendoorn - 00:29:59

Weekwinnaar: Chloë Baars

WINNAARS MODDERBAAN 2020

Categorie 2-4 jaar: Emma Spriel

Categorie 5-7 jaar: Hua Lien Oudshoorn

Categorie 8-12 jaar: Joanne Gerrits

Winnaars Modderbaan - WINNAARS MODDERBAAN 2020