Avonturenboerderij Molenwaard
Avonturenboerderij Molenwaard
Wilgenweg 3
2964 AM Groot-Ammers
+31 (0) 184 784 111 - info@avonturenboerderij.nl

Winnaars Modderbaan

Van 20 juli t/m 1 september 2019 is het ‘Rollen in de Modder’. Speciaal voor dit thema is er de Avonturenboerderij Modderbaan waar je als een echt varkentje de natuur kunt verkennen. Het motto: "hoe viezer, hoe beter".

Op deze pagina maken we de dagwinnaars én een weekwinnaar* van de Modderbaan bekend. Alle winnaars ontvangen persoonlijk bericht per mail en mogen op zaterdag 31 augustus 2019 deelnemen in de grote finale!
*De weekwinnaar wordt op basis van loting bepaald onder de dagwinnaars van de desbetreffende week. 

Thema's

Ontdek de boerderijthema's met Fien & Teun!

- Rollen in de Modder
Peppa & Modderbaan van 20 juli t/m 1 sep. '19
- Kaas:
Activiteiten in sep. '19
- Paddenstoelen & Pompoenen
Activiteiten in okt. '19
- Winter op de Boerderij
Activiteiten van 1 nov. '19 t/m 31 jan. '20

Winnaars van 20 juli t/m 26 juli 2019

Dagwinnaars van zaterdag 20 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Lien Berkmans - 01:38:00
- Categorie 5-7 jaar: Ruben ten Ouden - 00:46:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van zondag 21 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Feargal Conor - 00:47:88
- Categorie 5-7 jaar: Luuk Suister - 00:28:96
- Categorie 8-12 jaar: Luna Lops - 00:39:03

Dagwinnaars van maandag 22 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: -
- Categorie 5-7 jaar: Asher den Uil - 00:25:00
- Categorie 8-12 jaar: Julian v.d. Vreede - 00:21:60

Dagwinnaars van dinsdag 23 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Viggo Schilperoort - 01:20:23
- Categorie 5-7 jaar: Finn Frederiks - 00:26:91
- Categorie 8-12 jaar: Daan Wahlen - 00:26:40

Dagwinnaars van woensdag 24 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Daphne Gerding - 01:06:00
- Categorie 5-7 jaar: Lars Gerding - 00:30:00
- Categorie 8-12 jaar: Lisanne Brandwijk - 00:43:00

Dagwinnaars van donderdag 25 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: -
- Categorie 5-7 jaar: Joris Noothout - 01:00:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van vrijdag 26 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Milou Vissen - 01:29:00
- Categorie 5-7 jaar: Youri Vissen - 00:41:00
- Categorie 8-12 jaar: Celine Sterk - 00:52:00

Weekwinnaar: Luna Lops

Winnaars Modderbaan - Winnaars van 20 juli t/m 26 juli 2019
Winnaars Modderbaan - Winnaars van 27 juli t/m 2 augustus 2019
Winnaars van 27 juli t/m 2 augustus 2019

Dagwinnaars van zaterdag 27 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Olivier Houwen - 00:50:00
- Categorie 5-7 jaar: Zarah Ludekuse - 00:42:00
- Categorie 8-12 jaar: Esra van Doorn - 00:31:00

Dagwinnaars van zondag 28 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Jesse v.d. Linden - 01:03:00
- Categorie 5-7 jaar: Jort Millenburg - 00:47:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van maandag 29 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Stijn Jansen - 00:50:00
- Categorie 5-7 jaar: Merijn Oudshoorn - 00:30:00
- Categorie 8-12 jaar: Wouter Hagenaar/Jelte Oudshoorn - 00:24:00

Dagwinnaars van dinsdag 30 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Saar Jansen - 02:00:00
- Categorie 5-7 jaar: Luka Hak - 00:49:00
- Categorie 8-12 jaar: Lotus van Herpen - 00:35:00

Dagwinnaars van woensdag 31 juli 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Julian v.d. Linden - 01:21:00
- Categorie 5-7 jaar: Harm van Rijn - 00:47:00
- Categorie 8-12 jaar: Noa Arnoutse - 00:25:00

Dagwinnaars van donderdag 1 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Britt Bogert - 01:01:00
- Categorie 5-7 jaar: Sophie v.d. Hulst - 00:47:00
- Categorie 8-12 jaar: Alwin Bogert - 01:07:00

Dagwinnaars van vrijdag 2 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Boas Nieuwenhuijse - 01:22:00
- Categorie 5-7 jaar: Aarnoud van Garderen - 00:59:00
- Categorie 8-12 jaar: Linde Nieuwenhuijse - 01:00:00

Weekwinnaar: Noa Arnoutse

Winnaars van 3 augustus t/m 9 augustus 2018

Dagwinnaars van zaterdag 3 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Timothy Nijland - 01:05:00
- Categorie 5-7 jaar: Benjamin v.d. Meer - 00:34:00
- Categorie 8-12 jaar: Zerrin Dogan - 01:13:00

Dagwinnaars van zondag 4 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Leander Mandersloot - 01:03:00
- Categorie 5-7 jaar: Mateo v.d. Bos - 01:16:00
- Categorie 8-12 jaar: Melina Mandersloot - 00:44:00

Dagwinnaars van maandag 5 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Noah v.d. Linden - 00:52:00
- Categorie 5-7 jaar: Riley v.d. Horst - 00:47:00
- Categorie 8-12 jaar: Anouar Ajari - 00:36:00

Dagwinnaars van dinsdag 6 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Spencer O'Brian Ban Veen - 01:31:37
- Categorie 5-7 jaar: Niam Berends - 00:53:00
- Categorie 8-12 jaar: Dustin Klomp - 00:24:00

Dagwinnaars van woensdag 7 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Lieke Witvoet - 01:45:00
- Categorie 5-7 jaar: Teun Vinken - 01:05:00
- Categorie 8-12 jaar: Christian v.d. Giessen - 00:43:00

Dagwinnaars van donderdag 8 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Fien Hoeijmakers - 01:11:00
- Categorie 5-7 jaar: Aron Boot - 00:51:00
- Categorie 8-12 jaar: Niels Boot - 00:25:00

Dagwinnaars van vrijdag 9 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Daley Majeri - 01:44:00
- Categorie 5-7 jaar: Vajén van der Sangen - 01:34:00
- Categorie 8-12 jaar: Elena van der Sangen - 00:57:00

Winnaars Modderbaan - Winnaars van 3 augustus t/m 9 augustus 2018
Winnaars Modderbaan - Winnaars van 10 augustus t/m 16 augustus 2019
Winnaars van 10 augustus t/m 16 augustus 2019

Dagwinnaars van zaterdag 10 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Mathias Hamelink - 02:36:00
- Categorie 5-7 jaar: Jayden Linger - 01:18:00
- Categorie 8-12 jaar: Noah Linger - 01:03:00

Dagwinnaars van zondag 11 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Amala Hinke - 01:01:00
- Categorie 5-7 jaar: Djem van Galen - 00:47:00
- Categorie 8-12 jaar: Lot Nagel - 00:28:00

Dagwinnaars van maandag 12 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Feline Davelaar - 01:20:00
- Categorie 5-7 jaar: Mason de Moor - 00:58:00
- Categorie 8-12 jaar: Sam Dankmeijer - 00:45:00

Dagwinnaars van dinsdag 13 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Fabian Gerrits - 01:45:00
- Categorie 5-7 jaar: Tygo Willers - 00:55:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van woensdag 14 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Tygo van Eltinge - 01:16:00
- Categorie 5-7 jaar: Jodidja van Heiningen - 00:35:00
- Categorie 8-12 jaar: Simon Esveld - 00:30:00

Dagwinnaars van donderdag 15 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Eva Leijstra - 01:24:00
- Categorie 5-7 jaar: Tessa Tolboom - 00:53:00
- Categorie 8-12 jaar: Milan v.d. Linden - 00:35:16

Dagwinnaars van vrijdag 16 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Fleur Alderliesten - 01:35:00
- Categorie 5-7 jaar: Dilay de Graaf - 00:33:00
- Categorie 8-12 jaar: Brian v.d. Iwar - 00:29:00

Winnaars van 17 augustus t/m 23 augustus 2019

Dagwinnaars van zaterdag 17 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Tim de Baan - 02:07:00
- Categorie 5-7 jaar: Widley de Vries - 00:53:00
- Categorie 8-12 jaar: -

Dagwinnaars van zondag 18 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Nola van Loon - 01:52:00
- Categorie 5-7 jaar: Ewoud Rietman - 00:57:00
- Categorie 8-12 jaar: Floris Rietman - 01:03:00

Dagwinnaars van maandag 19 augustus 2019:
- Categorie 2-4 jaar: Linde Ruiter - 01:29:00
- Categorie 5-7 jaar: Jelle van Herk - 00:43:00
- Categorie 8-12 jaar: Gijs Bronsing - 00:30:00

Winnaars Modderbaan - Winnaars van 17 augustus t/m 23 augustus 2019